Toplam Ziyaretci
00041850

Volvo Özel Servis

   Servisimizde tecrübeli uzman kadromuz ile Volvo araçlarınızın periyodik bakımları; mekanik, elektromekanik, yürür aksam, güç aktarma organları, elektrik, elektronik aksamların tamir, bakımlarını uzman kadromuz ile yapmaktayız. Aracınıza işlem yapılmadan önce ücretsiz checkup yaparak; yaklaşık onarım maliyetini size sunup onayınızı aldıktan sonra servis işlemlerine başlamaktayız. Dilerseniz araçlarınızı adresinizden alıp işlemlerini bitirdikten sonra adresinize teslim ediyoruz.

   Servis sırasında aracınızın başında bekleyebilir ya da müşteri bekleme salonumuzda size sunulan ücretsiz ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz. Volvo özel servis hizmetini şaşmaz ankara da yapmaktayız.


Servis Süreci

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan otomobillerin, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnoz araçları gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Vocar Otomotiv, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda. 

Vocar Volvo © 2021
Altyapı: Yasarlar Bilisim