Toplam Ziyaretci
00041852

Hizmetlerimiz

Özel Servis
Servisimizde Volvo araçların tüm tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Motor, şanzıman, fren sistemleri, alt takım ve yürür aksam, elektrik, elektronik tamirlerlerini uzman kadromuz ile garantili yapmaktayız.
 
 
Vale Hizmeti
Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Aracınıza bakım ve aksesuar montajı yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde aracınız arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.
 
 
Hızlı Bakım Servisi (Pit Stop)
Bakım işlemlerinde randevu almanıza gerek kalmadan aracınızı servisimize getirebilir, işlemlerinizi 2 saatte tamamlıyoruz. Aracınız işlemleri 2 saatte uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.
 
 
Acil Yol Yardım
Aracınızda yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Vocar Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat sizin hizmetinizdedir. 0506 613 5357 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.
 

 

Vocar Volvo © 2021
Altyapı: Yasarlar Bilisim